Zasadowe wkładki do biustonosza – Jentschura Basische BrustKissen

141.75

Produkt dostępny na zamówienie

  • Gotowe Dostawa na terenie całej Polski
  • Gotowe Bezpieczne płatności
Bezpieczne zakupy online
  • Karta Visa
  • MasterCard
  • PayPal

Podstawowa poduszka na klatkę piersiową
Bielizna funkcjonalna AlkaWear

◦ na podrażnienia skóry, pocenie się i wypryski
◦ przy problemach z karmieniem piersią
◦ hipoalergiczny
◦ indywidualny komfort
◦ dostępny również w rozmiarze XL

Alkaliczne poduszki piersiowe wykonane z wysokiej jakości hipoalergicznej gazy bawełnianej skutecznie pomagają w dolegliwościach i problemach skórnych w okolicy klatki piersiowej kobiety. Ciągłe tarcie i obfite pocenie się w fałdach skóry pod piersią może podrażniać wrażliwą skórę i powodować zauważalne zaczerwienienie i podrażnienie skóry. Coraz więcej kobiet obserwuje pęcherze, infekcje grzybicze i stany zapalne, takie jak egzema pod piersią czy w miejscach ucisku na biustonoszu – szczególnie w upalne letnie dni.

Rozwiązaniem są nasączone alkaliami poduszki na klatkę piersiową! Przyjemne wkładki do biustonosza zmieniają środowisko skóry i wypierają szkodliwe, zapalne bakterie, wirusy i grzyby, które szczególnie dobrze czują się przy kwaśnym pH. Ponadto aktywnie wspierają regenerację suchej, podrażnionej i zestresowanej skóry – idealny towarzysz pięknego, zadbanego dekoltu!

Wyjątkowe wkładki laktacyjne nadają się również do łagodzenia problemów z karmieniem piersią. Łagodzą podrażnione, obolałe sutki po karmieniu piersią. W przypadku nieprzyjemnego stwardnienia w okolicy klatki piersiowej, takiego jak obrzęk gruczołów mlecznych i węzłów chłonnych, mogą one również działać obkurczająco. To sprawia, że alkaliczne poduszki na piersi są praktyczną alternatywą dla przeciwzapalnych okładów na piersi i okładów z twarogu: elastyczny komfort w domu i w podróży!

Materiał:
100% gaza bawełniana

Do alkalicznych poduszek piersiowych używamy niezwykle przyjemnej, naturalnej gazy z niebielonej bawełny, która sprawia, że skóra czuje się niezwykle komfortowa. Ze względu na swoje przyjazne dla skóry i hipoalergiczne właściwości jest często stosowany przez alergików.

Indywidualny komfort zastosowania:

1. złożone w bocznej części klatki piersiowej
2. złożone pod klatką piersiową
3. rozłożone na piersi

Załóż biustonosz na ciało, w razie potrzeby złóż poduszki na klatkę piersiową, a następnie ułóż je, unosząc na chwilę stanik. Alternatywnie, umieść biustonosz na suchej krawędzi umywalki wewnętrznymi częściami miseczek do góry. W razie potrzeby złóż podstawową poduszkę piersiową, umieść ją w odpowiednim miejscu w miseczce i połóż na ciele. Poduszki na klatkę piersiową mogą być używane na sucho lub w połączeniu z MeineBase lub MiraVera.

Zastosowanie:

z MeineBase
Wymieszaj poduszki na klatkę piersiową w około ½ litra ługu zrobionego z bardzo ciepłej wody i MeineBase i dobrze je wykręć, aby poduszki były równomiernie wilgotne i nie kapały. W zależności od potrzeb poduszki na klatkę piersiową nie muszą być całkowicie zanurzone w roztworze alkalicznym. Można je również zwilżyć tylko powierzchownie po „stronie skóry”. Następnie umieść poduszkę w wybranym miejscu na klatce piersiowej.

z MiraVera
W przypadku stanów zapalnych i grzybic skóry w okolicy klatki piersiowej poduszki na klatkę piersiową można również stosować w połączeniu z MiraVera. Aby to zrobić, spryskaj poduszkę piersiową po bokach, które będą dotykać skóry, po 2 rozpylenia.

Alternatywne zastosowania:

• jako wkładki laktacyjne,
• jako zmywalne podkładki do demakijażu do wielokrotnego użytku,
• jako alkaliczna podkładka pod oczy, czoło i zatoki

Częstotliwość użycia:
Poduszki na klatkę piersiową mogą być używane codziennie jak i przez cały dzień jako wkładka do biustonosza. Czas użytkowania należy indywidualnie dostosować do własnych potrzeb i ewentualnych dolegliwości. Nasza rada: noś poduszkę co najmniej 30 minut dziennie. Używając z MeineBase lub MiraVera przez dłuższy czas, należy od czasu do czasu zwilżyć poduszki na klatkę piersiową. W razie potrzeby zmień poduszki.

Instrukcja prania:
Prać w pralce w temperaturze max. 60°C z detergentem do kolorów. Po wypraniu nadać poduszkom odpowiedni kształt i pozostawić do wyschnięcia (ewentualnie wysuszyć w niskiej temperaturze w suszarce bębnowej).

Instrukcje dotyczące pielęgnacji:
Pozostałości detergentu z tkaniny należy usunąć po praniu i przed noszeniem, jeśli to konieczne, obracając i wyżymając w roztworze alkalicznym.