NaturapH – Poznaj nas

Nasza firma – NaturapH jest w Polsce, oficjalnym importerem i dystrybutorem certyfikowanych produktów dr. h. c. Petera Jentschury.

Zajmujemy się oczyszczaniem organizmu z toksyn, odkwaszaniem i utrzymaniem równowagi kwasowo-zasadowej oraz skuteczną dietą odchudzającą, czyli walką min. z nadwagą i cellulitem oraz propagowaniem zdrowego stylu życia.

Oczyszczanie i odkwaszanie organizmu we współczesnym świecie pełnym toksyn, zanieczyszczeń i złych przyzwyczajeń człowieka, nabiera coraz większego znaczenia w zachowaniu zdrowia i procesie zdrowienia. Negatywne konsekwencje zakwaszenia odczuwa każdy, kto nie dba o zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie.

Poszukiwanie skutecznej drogi rozwiązania takich problemów jak szybsze starzenie się organizmu, powstawanie cellulitu, wypadanie włosów, dolegliwości menopauzy, migreny, zakwaszenie organizmu wskutek intensywnego wysiłku fizycznego itd., po wielu latach badań, doprowadziło dr. Petera Jentschurę do opracowania skutecznej kuracji oczyszczającej, która bazuje na kilku podstawowych produktach.

Najlepsze produkty dr Jentschury

Dziś produkty te znane są i cenione w całej Europie i na świecie. Sam fakt ich popularności świadczy o ich wartości i skuteczności działania.

Wszystkie produkty, w tym kosmetyczne są w 100% produktami naturalnymi, nie zawierają substancji konserwujących, ulepszaczy, dodatków smakowych i zapachowych.

Udzielamy pomocy merytorycznej, dysponujemy zapleczem ulotek i materiałów promocyjnych. Dla Klienta posiadamy również markowe, czerwone, płócienne torby z logo producenta.

Stała obecność firmy na krajowych targach o tematyce zdrowotnej, umożliwiła nam rozpowszechnienie proponowanych produktów w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, z której dowiecie się Państwo więcej o produktach marki P. Jentschura, diecie zasadowej, równowadze kwasowo-zasadowej, zdrowym odchudzaniu oraz oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Dane firmy

NaturapH Sp. z o.o.
ul. Mariana Langiewicza 62A
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 9372706037
REGON: 369228154
KRS: 0000716279