Jentschura Zestaw – Roślinny proszek AbraCaDabra + Worki filtracyjne Abra-Appli-Ca

443.00

Produkt dostępny na zamówienie

 • Gotowe Dostawa na terenie całej Polski
 • Gotowe Bezpieczne płatności
Bezpieczne zakupy online
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal

AbraCaDabra to wegański puder kosmetyczny sporządzony z wykwintnych, pielęgnujących i chroniących skórę roślin naziemnych oraz wysokoenergetycznych naturalnych i zasadotwórczych minerałów. Niezbędnym składnikiem AbraCaDabra jest proszek z liści białej kapusty. Nawet starożytni Rzymianie uciekali się do nich, gdy nie wiedzieli już, co zrobić z problemami zdrowotnymi.

Zalety produktu: 

 • naturalna alkaliczna pielęgnacja ciała z ogrodu warzyw i ziół natury
 • składniki roślinne z kontrolowanych upraw ekologicznych
 • certyfikowane kosmetyki naturalne
 • bez parabenów i parafiny
 • bez składników chemicznych, syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów
 • dobra tolerancja również dla skóry wrażliwej potwierdzona ekspertyzą dermatologiczną
 • produkt wegański

 

Składniki:

Proszek z liści białej kapusty*, wodorowęglan sodu, naturalne minerały, proszek z kiełków pszenicy orkisz*, mączka z nasion migdałowca pospolitego*, sproszkowany kwiat rumianku pospolitego*, sproszkowane ziele krwawnika pospolitego*, kwiat nagietka lekarskiego (proszek)*, sproszkowany ostropest pospolity*

*Składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych

Przechowywanie: Chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

COSMOS NATURAL certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos.

Instrukcja:

Czubatą łyżeczkę AbraCaDabra (ok. 6 g) wsypać do Abra-Appli-Ca – torebki filtrującej marki P. Jentschura.

 1.  Zamknąć torebkę i przytrzymać ją w pozycji poziomej, rozprowadzając AbraCaDabra równomiernie na całej jej powierzchni.
 2.  Napełnioną torebkę filtrującą umieścić na płaskim talerzu i skropić/zalać 4 łyżeczkami (ok. 12 g) wrzącej wody, równomiernie zwilżając AbraCaDabra wewnątrz saszetki.
 3. Schłodzoną do temperatury ciała torebkę filtrującą przyłożyć do chorego obszaru skóry i w razie potrzeby umocować go za pomocą naszych tekstyliów AlkaWear (np. okładu na szyję i czoło, mankietów itp.), opaski mocującej lub kompresu z gazy.
 4. Pozostawić na co najmniej 20 – 30 minut lub dłużej, a w razie potrzeby na całą noc.

AbraCaDabra jest również dostępna w praktycznych workach filtrujących (10 i 24 sztuki).

Wydajność: Puszka 600 g, proszek sypki – 100 zastosowań

Zastosowanie:

AbraCaDabra ma szerokie zastosowanie, np. masaże i okłady, jako aplikacja lub jako przygotowanie do dalszych zabiegów. Proszek pielęgnuje, aktywuje oraz rewitalizuje skórę.

Uwaga! Aby przygotować jednorodną pastę AbraCaDabra, niezbędne jest posiadanie SkalPuro – alkaicznego żelu do głębokiego oczyszczania.

 

W połączeniu z podstawowymi rękawicami: Umieść worek filtrujący wypełniony AbraCaDabra
i schłodzony na leczonej części ciała. Mankiety alkaiczne są szczególnie odpowiednie do mocowania.

Zasadowe kompresy na dłonie i stopy: Dzięki drogocennym składnikom AbraCaDabra odmładza cerę i wspomaga regenerację. Okład AbraCaDabra to uczta dla każdej dłoni.

Zasadowe maseczki na twarz i dekolt: AbraCaDabra wspaniale nadaje się również jako odbudowująca maseczka na twarz i dekolt! (Idealna mieszanka: 30 ml AbraCaDabra, 60 ml wrzącej herbaty ziołowej 7×7 i 15 ml SkalPuro; Pozostawić na ciele do ostygnięcia do temperatury ciała)

Kolano problematyczne: Napełnić worek filtracyjny AbraCaDabra. Przygotowaną wcześniej herbatą 7×7 zwilżyć kompres i przyłożyć do miejsca zabiegu. Umocować za pomocą gazy, bądź okładu zasadowego na szyję i czoło. Trzymać od 20 do 45 minut, następnie zdjąć kompres i zwilżyć okolicę zabiegu MiraVera – wspomaga regenerację.

Worki filtracyjne Abra-Appli-Ca

Worki filtracyjne Abra-Appli-Ca nadają się do przygotowania podstawowych aplikacji na skórę. Ułatwiają selektywną aplikację i utrwalenie składnika aktywnego na skórze. Zostały zaprojektowane dla naszego proszku roślinnego AbraCaDabra. Po jednorazowym użyciu worek filtrujący wraz z zawartością należy wyrzucić do pojemnika na odpady organiczne. Tekstylia do mocowania należy po użyciu wyprać w najwyższej temperaturze zgodnie z instrukcją prania.