Jentschura AbraCaDabra 10 saszetek – Roślinny proszek do alkalicznych aplikacji na skórę

22.00

 • Gotowe Dostawa na terenie całej Polski
 • Gotowe Bezpieczne płatności
Bezpieczne zakupy online
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal

AbraCaDabra to wegański puder kosmetyczny sporządzony z wykwintnych, pielęgnujących i chroniących skórę roślin naziemnych oraz wysokoenergetycznych naturalnych i zasadotwórczych minerałów. Niezbędnym składnikiem AbraCaDabra jest proszek z liści białej kapusty. Nawet starożytni Rzymianie uciekali się do nich, gdy nie wiedzieli już, co zrobić z problemami zdrowotnymi.


Zalety produktu
:

 • naturalna alkaliczna pielęgnacja ciała z ogrodu warzyw i ziół natury
 • składniki roślinne z kontrolowanych upraw ekologicznych
 • certyfikowane kosmetyki naturalne
 • bez parabenów i parafiny
 • bez składników chemicznych, syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów
 • dobra tolerancja również dla skóry wrażliwej potwierdzona ekspertyzą dermatologiczną
 • produkt wegański

Cenne minerały i soda oczyszczona mają m.in. właściwości neutralizujące i absorbujące zanieczyszczenia. Recepturę uzupełniają zielony orkisz, migdały i wybrane zioła, takie jak krwawnik pospolity i nagietek. Unikalne połączenie podstawowych składników bogatych w witaminy i minerały o wartości pH 8,5 zapewnia niezrównane doznania regeneracyjne dla skóry. AbraCaDabra wspiera również podrażnienia i problemy skórne w całkowicie naturalny sposób.

Składniki:
Proszek z liści białej kapusty *, wodorowęglan sodu, naturalne minerały, proszek z kiełków pszenicy orkisz*, mączka z nasion migdałowca pospolitego*, sproszkowany kwiat rumianku pospolitego*, sproszkowane ziele krwawnika pospolitego*, kwiat nagietka lekarskiego (proszek)*, sproszkowany ostropest pospolity*

*Składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych

Przechowywanie: Chronić produkt przed światłem słonecznym. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

COSMOS NATURAL certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos.

 

 

Zastosowanie:

 1. Czubatą łyżeczkę AbraCaDabra (ok. 6 g) wsypać do Abra-Appli-Ca – torebki filtrującej marki P. Jentschura.
 2. Zamknąć torebkę i przytrzymać ją w pozycji poziomej, rozprowadzając AbraCaDabra równomiernie na całej jej powierzchni.
 3. Napełnioną torebkę filtrującą umieścić na płaskim talerzu i skropić/zalać 4 łyżeczkami (ok. 12 g) wrzącej wody, równomiernie zwilżając AbraCaDabra wewnątrz saszetki.
 4. Schłodzoną do temperatury ciała torebkę filtrującą przyłożyć do chorego obszaru skóry i w razie potrzeby umocować go za pomocą naszych tekstyliów AlkaWear (np. okładu na szyję i czołomankietów itp.), opaski mocującej lub kompresu z gazy.
 5. Pozostawić na co najmniej 20 – 30 minut lub dłużej, a w razie potrzeby na całą noc.

Po jednorazowym użyciu worek filtrujący wraz z zawartością należy wyrzucić do pojemnika na odpady organiczne. Tekstylia do mocowania należy po użyciu wyprać w najwyższej temperaturze zgodnie z instrukcją prania.

AbraCaDabra jest również dostępna w praktycznych workach filtrujących (10 i 24 sztuki).

 

Aplikacje z AbraCaDabra

AbraCaDabra może być używana na różne sposoby, np. do masaży i okładów, jako aplikacja lub jako przygotowanie do dalszych zabiegów. AbraCaDabra pielęgnuje, aktywuje i rewitalizuje skórę i ciało. Uwaga: Do przygotowania jednorodnej pasty AbraCaDabra potrzebujesz SkalPuro ze składnikami głęboko oczyszczającymi.


W połączeniu z podstawowymi rękawicami

Umieść worek filtrujący wypełniony AbraCaDabra
i schłodzony na leczonej części ciała. Mankiety alkaliczne są szczególnie odpowiednie do mocowania. Ten towarzysz idealnie dopasowuje się do ruchów, a po nasączeniu MeineBase wspiera funkcję wydalniczą skóry.

 


Zasadowe kompresy na stopy i dłonie

W codziennym życiu nasze dłonie są poddawane dużemu stresowi, dlatego wymagają szczególnej pielęgnacji. Dzięki drogocennym składnikom AbraCaDabra odmładza cerę i wspomaga regenerację. Okład AbraCaDabra to uczta dla każdej dłoni.

Idealna mieszanka: 30 ml (miarka) AbraCaDabra, 60 ml wrzącej herbaty ziołowej 7×7 i 15 ml SkalPuro, pozostawić pastę do ostygnięcia do temperatury ciała.


Zasadowe maseczki na twarz i dekolt

AbraCaDabra wspaniale nadaje się również jako odbudowująca maseczka na twarz i dekolt!

Idealna mieszanka: 30 ml (miarka) AbraCaDabra, 60 ml wrzącej herbaty ziołowej 7×7 i 15 ml SkalPuro, pozostawić pastę do ostygnięcia do temperatury ciała.
Rada: Okład na twarz i dekolt okryć zwilżoną wodą zasadową maseczką flizelinową i pozostawić na skórze przez 20 minut.

Kolano problematyczne

Napełnić saszetkę filtracyjną AbraAppli-Ca preparatem AbraCaDabra. Następnie zwilżyć kompres gorącą herbatą ziołową 7×7, ostudzić i przyłożyć do miejsca zabiegu. Umocować np. przy pomocy zasadowego okładu na szyję i czołozasadowego mankietu lub opatrunku z gazy. Po czasie działania wynoszącym od 20 do 45 minut zdjąć kompres z AbraCaDabra i spryskać okolice zabiegu MiraVera – to dopełnia leczenie i wspomaga regenerację.

Wydajność:

 • Puszka 600 g, proszek sypki – 100 zastosowań
 • 10 worków filtracyjnych po 1,5 g każdy – 10 zastosowań
 • 24 worki filtracyjne po 1,5 g każdy – 24 zastosowań