||||

Jentschura w LNE

Dlaczego jedzenie ma działanie upiększające?

Omnimolekularne substancje witalne są niezmiernie ważne dla atrakcyjnego wyglądu i zdrowia.

RÓWNOWAGA KWASOWO-ZASADOWA

Zdrowa i zrównoważona gospodarka kwasowo-zasadowa jest warunkiem prawidłowo funkcjonującej przemiany materii i atrakcyjnego wyglądu, a także dobrego stanu zdrowia. Nadmiar kwasów pochodzących ze spożywanych w zbyt dużych ilościach mięsa, wędlin, produktów z białej mąki, słodyczy i słodzonych napojów gazowanych, a także powstających wskutek nadmiernego stresu oraz czynników środowiskowych powoduje, że ta równowaga zostaje naruszona. Przekwaszenie organizmu może skutkować, w zależności od typu metabolizmu, podrażnieniami skóry, problemami z figurą oraz rozmaitymi chorobami cywilizacyjnymi. Aby temu zapobiec i pokryć zapotrzebowanie organizmu na witaminy i składniki mineralne, nasze pożywienie powinno w 80% składać się z produktów o odczynie zasadowym lub obojętnym, a zatem z zasadotwórczych warzyw, salat, ziół, kiełków, owoców i bezglutenowych zbóż, a także z naturalnych olei i tłuszczów o obojętnym odczynie.

Omnimolekularne substancje witalne pochodzenia roślinnego, takie jak te zawarte w granulacie WurzelKraft / Siła Roślin są nam niezbędne do życia i stanowią warunek pięknego wyglądu. Substancje witalne mają pozytywny wpływ nie tylko na zewnętrzną atrakcyjność. Stanowią też najlepszą ochronę przed chorobami i przedwczesnym starzeniem.

NATURALNE DZIAŁANIE PRZECIWSTARZENIOWE SUBSTANCJI WITALNYCH

Sztuczne produkty przeciwdziałające starzeniu się wypełniają półki wielu sklepów. Najlepszą bronią w walce z tym procesem są jednak roślinne substancje witalne, których zestaw wchodzi w skład preparatu WurzelKraft / Siła Roślin. Każda roślina zawiera właściwe dla jej gatunku substancje witalne, które mogą pełnić rozmaite ważne funkcje. Jednak dopiero połączone działanie różnych gatunków roślin może zaspokoić nasze zapotrzebowanie na substancje witalne. Supreme Food marki P. Jentschura to bogate w suszone składniki roślinne, takie jak pyłki kwiatów, nasiona, warzywa i owoce, doskonałe uzupełnienie diety o przewadze produktów zasadotwórczych. Składniki mineralne zawarte w tym niezwykle wartościowym zasadowym proszku regulują poziom nawilżenia, utrzymują struktury tkanek, skóry i narządów w dobrym stanie, a także chronią komórki przed starzeniem.

SYNTETYCZNE A ROŚLINNE

Niedobór substancji witalnych szybko odbija się na stanie skóry, włosów i paznokci, co skłania wiele osób do ślepego zaufania stosowanym w dużych dawkach syntetycznym suplementom diety. Możliwości ich resorbcji są jednak ograniczone. Biodostępność, czyli zdolność wchłaniania prze organizm, jest znacznie wyższa w przypadku żywności naturalnej. Poza tym w przeciwieństwie do produktów syntetycznych, naturalnego i wzmacniającego układ immunologiczny granulatu roślinnego nie da się przedawkować. Organizm systematycznie odfiltrowuje z naturalnego pożywienia te składniki odżywcze, witaminy i minerały, których aktualnie potrzebuje.

Artykuł ukazał się w 120 numerze dwumiesięcznika LNE (wrzesień – październik 2018).